III Niedziela Zwykła 21 sty­cz­nia 2018 r.

Przeży­wamy dzisiaj 3 Niedzielę Zwykłą. Ofi­ary składane na tacę w dzisiejszą niedzielę przez­naczamy na Met­ro­pol­i­talne Sem­i­nar­ium Duchowne w Lublinie. W imie­niu władz i alum­nów Sem­i­nar­ium składam ofi­ar­o­daw­com serdeczne podziękowanie.

25 sty­cz­nia – święto nawróce­nia św. Pawła.

Do Sakra­mentu Małżeństwa przy­go­towują się: Kamil-​Janusz KRYSA, cywilnie związany z Fajsławic, Parafia św. Jana Nepo­mu­cena i Małgorzata-​Karolina KRYSA z d. GRZE­GOR­CZYK, cywilnie związana ze Stryjno II, par. tute­jszej – zapowiedź II

W ubiegłą niedzielę na ogrze­wanie koś­cioła parafi­anie złożyli ofi­ary w wysokości 1355 zł.

Pole­cam uwadze wiernych prasę katolicką. Jest dostępny Gość Niedzielny, Niedziela i Mały Gość Niedzielny dla dzieci. W przyszłą niedzielę w zakrys­tii będzie można zakupić grom­nice.