VI Niedziela Zwykła 12 lutego 2023 r.

Przeży­wamy dzisiaj 6. Niedzielę Zwykłą. Ofi­ary zbier­ane przed świą­tynią przez­naczamy na pomoc dla dotknię­tych trzęsie­niem ziemi w Tur­cji i Syrii. Pomoc jest koor­dynowana przez Caritas.

W tym tygod­niu: 14 lutego – świę­tych Cyryla i Metodego – Patronów Europy.

3Ludzi młodych (obecna 6 i 7 klasa), którzy pragną przys­tąpić do Sakra­mentu Bierz­mowa­nia w naszej wspól­no­cie na wiosnę 2024 r. prosimy o zgłosze­nie w zakrys­tii lub tele­fon­icznie. Zgod­nie z decyzją Księdza Arcy­biskupa właś­ci­wym miejscem przys­tąpi­enia do tego sakra­mentu jest parafia miejsca zamieszka­nia kandy­data do bierz­mowa­nia. Na początku Wielkiego Postu rozpoczniemy for­ma­cję kandy­datów do bierz­mowa­nia.

Ofi­ary składane przez wiernych w dzisiejszą niedzielę przez­naczamy na ogrze­wanie naszej świą­tyni.

Na potrzeby Parafii wpłynęły ofi­ary indy­wid­u­alne: 100 zł – p. Stanisław Wró­bel (Stryjno II), 100 zł – p. Mar­iusz Nawłatyna (Lon­dyn), 500 zł – p. Diana Szewczyk-​Rajch (Wola Gardzienicka), 1000 zł — Ofi­ar­o­dawcy (Żegotów). Serdecznie dzięku­jemy za troskę o naszą wspól­notę.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Państwu: Aga­cie Jączyk, Hen­ryce Paster­nak, Urszuli Sko­rek, Annie Moł­doch, Czesławie Paster­nak, Magdzie i Przemkowi Kuśmier­czykom, Państwo przekazali na potrzeby Parafii ofi­arę – 300 zł. Serdecznie dzięku­jemy za pomoc i wrażliwe serca. O pomoc przy sprzą­ta­niu koś­cioła proszę w sobotę o godz. 8.30. Państwa: Krystynę, Elizę, Annę Wich­nik, Wiesława Krupę, Marię Uściłowską, Marzenę, Dar­iusza, Jarosława i Sebas­tiana Olechów.