V Niedziela Zwykła 6 lutego 2022 r.

Przeży­wamy dzisiaj 5. Niedzielę Zwykłą. Ofi­ary zbier­ane do puszek w przyszłą niedzielę przez­naczamy na „Fun­dusz Wschodni“.

Dzisiaj o godz. 11.00 Msza św. z udzi­ałem młodzieży, która przy­go­towuje się do Sakra­mentu Bierz­mowa­nia. Po Mszy św. spotkanie infor­ma­cyjne dla młodzieży i Rodz­iców. Bardzo proszę o obec­ność. Spotkanie for­ma­cyjne dla dzieci przy­go­towu­ją­cych się do I Komu­nii św. i ich rodz­iców w niedzielę 13 lutego o godz. 11.00.

3W niedzielę 13 lutego po Mszy św. o godz. 9.00 – spotkanie infor­ma­cyjne dla osób, które są zapisane na wyjazd do Włoch na przełomie kwiet­nia i maja bieżącego roku. Bardzo proszę o obec­ność.

W tym tygod­niu: 11 lutego – wspom­nie­nie NMP z Lour­des — Świa­towy Dzień Chorego. W naszych mod­l­itwach pamię­ta­jmy o chorych, cier­pią­cych i tych, którzy na podobieństwo dobrego Samary­tan­ina pochy­lają się nad naszym cier­pi­e­niem, leczą i pielęgnują chorych.

Ofi­ary składane przez wiernych w przyszłą niedzielę przez­naczamy na ogrze­wanie naszej świą­tyni.

Pole­cam uwadze wiernych prasę katolicką. Jest dostępny Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny dla dzieci.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Państwu: Alicji Kwiatosz, Alicji i Witoldowi Wąsikom. O tę posługę proszę w sobotę o godz. 8.30. Państwa: Irenę Olech, Danutę Wąsik, Dorotę Tymicką, Marię Wlizło. Dziękuję także Państwu Jaro­min­iom i Pani Annie Kraw­czyk za pomoc przy demon­tażu deko­racji bożonar­o­dzeniowej.