IV Niedziela Zwykła 30 sty­cz­nia 2022 r.

Przeży­wamy dzisiaj 4. Niedzielę Zwykłą. Ofi­ary zbier­ane do puszki przekazu­jemy na pomoc ludziom dotknię­tym chorobą trądu.

2 lutego (we środę) – uroczys­tość Ofi­arowa­nia Pańskiego (MB Grom­nicznej). Msze św. w naszym koś­ciele o godz. 7.30, 9.00 i 17.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.00. Ofi­ary składane na tacę przez­naczymy na potrzeby zakonów kon­tem­pla­cyjnych.

W tym tygod­niu: I piątek miesiąca – godz. 16.30 – Sakra­ment Pokuty i Pojed­na­nia. Godz. 17.00 – Eucharys­tia. I sob­ota miesiąca — godz. 17.00. Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi. I niedziela miesiąca — po każdej Mszy św. ado­racja eucharysty­czna. Po Mszy św. o godz. 9.00 – zmi­ana tajem­nic różań­cowych. Zapraszamy także tych, którzy chcieliby dołączyć do wspól­noty Żywego Różańca

W przyszłą niedzielę na Mszę św. na godz. 11.00 zapraszam młodzież przy­go­towu­jącą się do Sakra­mentu Bierz­mowa­nia. Po zakońc­zonej Mszy św. krótkie spotkanie infor­ma­cyjne. Spotkanie dla dzieci przy­go­towu­ją­cych się do I Komu­nii św. i ich rodz­iców zostało przełożone na niedzielę 13 lutego na godz. 11.00.

W niedzielę 13 lutego po Mszy św. o godz. 9.00 – spotkanie infor­ma­cyjne dla osób, które są zapisane na wyjazd do Włoch na przełomie kwiet­nia i maja bieżącego roku. Bardzo proszę o obec­ność.

Pole­cam uwadze wiernych prasę katolicką. Jest dostępny Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny dla dzieci.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Państwu: Bea­cie Grze­gor­czyk, Agnieszce i Mar­ci­nowi Wlizło, Annie i Zenonowi Sos­nowskim. O tę posługę proszę w sobotę o godz. 8.30 Państwa: Alicję Kwiatosz, Stanisławę Chyrchel, Alicję i Witolda Wąsików.