XII Niedziela Zwykła 20 czer­wca 2021 r.

Przeży­wamy dzisiaj Uroczys­tość Odpus­tową ku czci św. Antoniego z Padwy. Msze św. o godz. 7.30, 9.00 i 12.00 z pro­cesją eucharystyczną.

W tym tygod­niu: 24 czer­wca – uroczys­tość litur­giczna Nar­o­dzenia św. Jana Chrz­ci­ciela. O godz. 17.30 – Msza św. w intencji śp. Ks. Kanon­ika Zbig­niewa Borowskiego w 3 rocznicę śmierci. Na tę Mszę św. zapraszam dzieci i młodzież, szczegól­nie tych, których Ksiądz Zbig­niew oga­r­niał troską dusz­paster­ską w Ruchu Oazowym Światło-​Życie. Wspól­nie podz­ięku­jemy Panu Bogu za wszelkie dobro, które dokon­ało się w tym roku szkol­nym. i kat­e­chety­cznym.

Serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni i przy­oz­do­bi­e­nie jej kwiatami Pan­iom Elż­biecie i Ninie Jaromiń. O tę pomoc proszę w sobotę o godz. 8.30.