IV Niedziela Zwykła 31 sty­cz­nia 2021 r. r.

Przeży­wamy dzisiaj 4. Niedzielę Zwykłą.

2 lutego (we wtorek) – uroczys­tość Ofi­arowa­nia Pańskiego (MB Grom­nicznej). Msze św. w naszym koś­ciele o godz. 7.30, 9.00 i 17.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.00. Ofi­ary składane na tacę przez­naczymy na potrzeby zakonów kon­tem­pla­cyjnych. W tym dniu przy­pada rocznica święceń ks. bpa Mieczysława Cisło. W Jego intencji ofi­aru­jemy naszą ufną mod­l­itwę.

W tym tygod­niu: I piątek miesiąca – godz. 16.30 – Sakra­ment Pokuty i Pojed­na­nia. Godz. 17.00 – Eucharys­tia. I sob­ota miesiąca — godz. 17.00. Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi. I niedziela miesiąca — po każdej Mszy św. ado­racja eucharysty­czna. Po Mszy św. o godz. 11.00 – zmi­ana tajem­nic różań­cowych. Zapraszamy także tych, którzy chcieliby dołączyć do wspól­noty Żywego Różańca.

Spotkanie for­ma­cyjne dla dzieci przy­go­towu­ją­cych się do I Komu­nii św. i ich rodz­iców zostało przełożone na niedzielę 14 lutego na godz. 11.00. Spotkanie for­ma­cyjne dla młodzieży przy­go­towu­jącej się do Sakra­mentu Bierz­mowa­nia w przyszłą niedzielę — Msza św. o godz. 11.00.

Serdecznie dziękuję Pan­iom Rad­nym: Pani Marze­nie Rybak i Pani Annie Kolano za orga­ni­za­cję odśnieża­nia. Dziękuję z całego serca Panom: Jerzemu Mazurkowi, Andrze­jowi Rozwałce, Kaz­imier­zowi Nuci, Łukas­zowi Rybakowi i Pawłowi Gorzelowi za poświę­cony czas i odśnieżanie terenu przy koś­ciele i na cmen­tarzu.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Państwu: Alicji Pawłowskiej, Lucynie Kusej, Alinie Kotyło i Markowi Kasperkowi. O tę posługę proszę w sobotę o godz. 8.30.

Bóg powołał do wieczności z naszej wspól­noty parafi­al­nej śp. Hal­inę Frańczyk. Pole­ca­jmy naszych Zmarłych Bożemu Miłosierdziu w ufnej mod­l­itwie.