V Niedziela Zwykła 7 lutego 2021 r. r.

Przeży­wamy dzisiaj 5. Niedzielę Zwykłą. Ofi­ary zbier­ane do puszek w przyszłą niedzielę przez­naczamy na „Fun­dusz Wschodni“.

Dzisiaj o godz. 11.00 Msza św. z udzi­ałem młodzieży, która przy­go­towuje się do Sakra­mentu Bierz­mowa­nia. Po Mszy św. spotkanie infor­ma­cyjne dla młodzieży i Rodz­iców. Bardzo proszę o obec­ność. Spotkanie for­ma­cyjne dla dzieci przy­go­towu­ją­cych się do I Komu­nii św. i ich rodz­iców w niedzielę 14 lutego o godz. 11.00.

Ofi­ary składane przez wiernych w przyszłą niedzielę przez­naczamy na ogrze­wanie naszej świą­tyni.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni i udeko­rowanie jej kwiatami Pan­iom: Marze­nie Mły­nar­czyk, Marze­nie Rybak, Marii Minikowskiej i Longinie Lipie. O tę posługę proszę w sobotę o godz. 8.30. Dziękuję także Państwu Jaro­min­iom i Państwu Rybakom za pomoc przy demon­tażu deko­racji bożonar­o­dzeniowej.