III Niedziela Zwykła 24 sty­cz­nia 2021 r. r.

Przeży­wamy dzisiaj 3. Niedzielę Zwykłą. Ofi­ary zbier­ane przed świą­tynią przekazu­jemy dla Car­i­tas na pomoc dla mieszkańców Chorwacji dotknię­tych trag­icznym trzęsie­niem ziemi.

2. Spotkanie for­ma­cyjne dla dzieci przy­go­towu­ją­cych się do I Komu­nii św. i ich rodz­iców w przyszłą niedzielę 31 sty­cz­nia po Mszy św. o godz. 9.00. Za zmi­anę godziny przepraszam zain­tere­sowanych.

3. W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Państwu Annie i Bolesła­wowi Potem­b­skim i Pani Iwonie Jaworskiej.. O tę posługę proszę w najbliższą sobotę o godz. 8.30.

4. Bóg powołał do wieczności z naszej wspól­noty parafi­al­nej śp. Czesławę Onyszko. Pole­ca­jmy naszych Zmarłych Bożemu Miłosierdziu w ufnej mod­l­itwie.