II Niedziela Zwykła 17 sty­cz­nia 2021 r. r.

Przeży­wamy dzisiaj II Niedzielę Zwykłą. Jutro rozpoczy­namy Tydzień Mod­l­itw o jed­ność chrześcijan.

2. W tym tygod­niu: 21 sty­cz­nia – wspom­nie­nie św. Agnieszki, dziewicy i męczen­nicy z III w.

3. W ubiegłą niedzielę na ogrze­wanie koś­cioła nasi parafi­anie złożyli ofi­ary w wysokości 1215 zł.

5. Pole­cam uwadze wiernych prasę katolicką. Jest dostępny Gość Niedzielny, Niedziela. W przyszłą niedzielę w zakrys­tii będzie można zakupić grom­nice.

6. W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Państwu: Krystynie Flor, Jolan­cie i Krzyszto­fowi Dry­gałom. O tę posługę proszę w najbliższą sobotę o godz. 8.30.

7. Bóg powołał do wieczności z naszej wspól­noty parafi­al­nej śp. Apolonię Wiącek. Pole­ca­jmy naszych Zmarłych Bożemu Miłosierdziu w ufnej mod­l­itwie. Na prośbę rodziny infor­muję, że pogrzeb śp. Czesławy Onyszko będzie we czwartek 21 sty­cz­nia o godz. 12.00 w Piaskach.