Święto Chrztu Pańskiego 10 sty­cz­nia 2021 r.

Przeży­wamy dzisiaj uroczys­tość Chrztu Pana Jezusa w Jor­danie. Dzisiejsza niedziela kończy litur­giczny okres Nar­o­dzenia Pańskiego.

2. Dzisiaj w cza­sie Mszy św. o godz. 9.00 kandy­daci do Sakra­mentu Bierz­mowa­nia razem ze wspól­notą parafi­alną odnowią przyrzeczenia chrz­cielne. Po zakońc­zonej liturgii krótkie spotkanie infor­ma­cyjne dla kandy­datów i ich rodz­iców.

3. Dzięki ofi­arności i dobremu sercu naszych Parafian pomoc świąteczna w postaci pro­duk­tów spoży­w­czych i środ­ków czys­tości dotarła do 14 rodzin naszej wspól­noty parafi­al­nej. Dobro wyświad­c­zone innym wraca…i wróci z pewnoś­cią.

4. Wyjazd inte­gra­cyjny w Dolomity i do Toskanii odbędzie się w nowym ter­minie, w dni­ach 30 kwiet­nia – 7 maja 2022 roku. Wyjazd dla młodzieży do Aus­trii został także przełożony na rok 2022. Uczest­nicy będą infor­mowani tele­fon­icznie o ter­minie zwrotu wpła­conych pieniędzy.

5. Ofi­ary składane na tacę w dzisiejszą niedzielę przez­naczamy na ogrze­wanie naszego koś­cioła.

6. W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Państwu: Tere­sie Agnieszczak, Marii i Alek­sandrowi Poł­ciom, Agnieszce i Grze­gor­zowi Poł­ciom. O tę posługę bardzo proszę w sobotę o godz. 8.30.