V Niedziela Zwykła 4 lutego 2018 r.

Przeży­wamy dzisiaj 5. Niedzielę Zwykłą. Każda I niedziela miesiąca jest dla nas okazją do wyraże­nia wdz­ięczności w akcie ado­racji Panu Jezu­sowi, który pozostał pośród nas w Tajem­nicy Eucharystii.

W tym tygod­niu: 5 lutego wspom­nie­nie św. Agaty – dziewicy i męczen­nicy. Na Mszy św. o godz. 16.30 obrzęd bło­gosław­ieństwa wody i chleba.

W najbliższym cza­sie chcemy rozpocząć kon­fer­encje przy­go­towu­jące do zawar­cia małżeństwa sakra­men­tal­nego. Narzec­zonych zain­tere­sowanych bardzo proszę o kon­takt w zakrys­tii.

11 lutego, w niedzielę, o godz. 9.00 – Msza św. z udzi­ałem dzieci przy­go­towu­ją­cych się do I Komu­nii św. O godz. 11.00 – Msza św. z udzi­ałem młodzieży przy­go­towu­jącej się do przyję­cia Sakra­mentu Bierz­mowa­nia. Wspól­nie mod­limy się o Dar Wiedzy. Po Mszy św. spotkanie for­ma­cyjne: „Moja odpowiedzial­ność za Koś­ciół i wspól­notę parafi­alną“.

Ofi­ary składane przez wiernych na tacę w przyszłą niedzielę przez­naczamy na ogrze­wanie naszego koś­cioła.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Pan­iom: Mar­cie Sto­lar­czyk, Syl­wii Grze­siak i Marii Sto­lar­czyk. Dziękuję także Roksanie Mróz, Marze­nie i Łukas­zowi Rybakom, Agnieszce i Markowi Szpo­tom i Ninie Jaromiń za okazaną pomoc przy roz­biera­niu deko­racji świątecznej.