XIII Niedziela Zwykła 2 lipca 2017 r.

Przeży­wamy dzisiaj XIII Niedzielę Zwykłą. Ofi­ary zbier­ane do puszki przekażemy na CAR­I­TAS na „Waka­cyjne Dzieło Pomocy Dzieciom“.

W tym tygod­niu: 3 czer­wca – święto św. Tomasza Apos­toła. W I czwartek miesiąca – Msza św. o godz. 18.00 i mod­l­itwa o powoła­nia kapłańskie i zakonne. W I piątek miesiąca o godz. 17.30 – Sakra­ment Pokuty i Pojed­na­nia. O godz. 18.00 – Msza św. Serdecznie zapraszam do przeży­cia I piątku dzieci, które w tym roku przys­tąpiły do I Komu­nii świętej i pod­jęły dzieło 9 Pier­wszych Piątków Miesiąca..

W ostat­nim cza­sie na prace związane z remon­tem dachu na naszym koś­ciele wpłynęły następu­jące ofi­ary: 50 zł – p. Maria Olech (Stryjno Kol.), 100 zł – Ofi­ar­o­dawca (Gardzienice), 100 zł – p. Wiesław Krupa (Gardzienice). W imie­niu naszej wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziekuję Ofi­ar­o­daw­com za ten gest zrozu­mienia i sol­i­darności.

Serdecznie dziekuję rodz­i­com dzieci I komu­ni­jnych za dar ołtarza w postaci ampułek, które będą wyko­rzysty­wane w cza­sie spra­wowanej liturgii.

W zakrys­tii przyj­mu­jemy zapisy na Pieszą Piel­grzymkę do Częs­to­chowy, która wyruszy na piel­grzymkowy szlak 3 sierp­nia.

Do sakra­mentu małżeństwa przy­go­towują się następu­jące osoby:
PLESKOT Robert, kawaler z Krępca, par. Kaz­imierzówka i WRZESZCZ Anna, panna z Gardzienic Pier­wszych, par. tut. – zapowiedż II
HELAK Marcin – Piotr, kawaler z Deblina, par. Gar­ni­zonowa i KAMOLA Ewa, panna z Woli Gardzienick­iej, par. tut. – zapowiedź I

Serdecznie dziekuję za posprzą­tanie świą­tyni i przy­oz­do­bi­e­nie jej kwiatami Państwu: Joan­nie i Annie Mici­ułom, Tere­sie i Stanisła­wowi Danielom, Annie Sidor z wnuczką Wik­torią.

Poniedzi­ałek 3 lipca 2017
17.30 + Paweł Chłopek
18.00 + Anna Kowal­czyk (17 r.), Fran­ciszek, Jan­ina Bie­niek i zm. z rodz. Kowal­czyków i Bieńków

Wtorek 4 lipca 2017
17.00 + Edward, Stanisława z rodz. Waców, Joanna Hereć
17.30 + Danuta Kusa, Adolf, Stanisława z rodz. Tkaczyków, Ryszard, Edward
18.00 + Helena, Józef z rodz. Bieńków, Mar­ian, Ste­fa­nia, Józef, Stanisław zm. z rodz. Bieńków i Kasprza­ków

Środa 5 lipca 2017

Czwartek 6 lipca 2017
18.00 + Tadeusz Zyg­muntow­icz (5 mc)

Piątek 7 lipca 2017
17.00 O błog. Boże dla Heleny i Wita Zaborków z okazji 54 rocznicy Ślubu
18.00 + Zmarłych z rodz. Kluchów, Sobiesi­aków i Ciepielów

Sob­ota 8 lipca 2017
14.00 + Jad­wiga Zaborowska (16 r.)
17.00 + Zbig­niew Hereć (11 r.)
17.30 + Czesław (20 r.), Kaz­imiera, Józef z rodz. Lisów, Petronela, Józef Domańscy, Regina Kowal­czyk
18.00 + Anton­ina, Paweł Saw­czuk, Tadeusz, Euge­niusz Saw­czuk, Włodz­imierz Klusek

XIV Niedziela Zwykła 9 lipca 2017
7.30 + Stanisław Zaj­mała (r.), Roza­lia, Jan Zaj­mała