XX Niedziela Zwykła 18 sierp­nia 2024 r.

Przeży­wamy 20. Niedzielę Zwykłą.

W niedzielę 1 wrześ­nia br., na cmen­tarzu, o godz. 16.30 Różaniec Wypominkowy za Zmarłych z naszej wspól­noty parafi­al­nej. O godz. 17.00 – Msza święta. 8 wrześ­nia nasza wspól­nota będzie przeży­wać Uroczys­tość Odpus­tową ku czci Nar­o­dzenia NMP. W tym dniu podz­ięku­jemy także za dobrą pogodę i urodzaj, którym Pan Bóg pobło­gosławił nam w tym roku. Gospo­darzami dożynek parafi­al­nych będą mieszkańcy Felinu, Choin i Maj­danu Polick­iego. Bardzo proszę, aby mieszkańcy poszczegól­nych wiosek naszej Parafii przy­go­towali okolicznoś­ciowe wieńce dożynkowe.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni i przy­oz­do­bi­e­nie jej kwiatami Rodzi­nom Państwa Ziętków i Świ­etlic­kich. W tym tygod­niu sprzą­tanie koś­cioła w sobotę od godz. 8.30. O tę pomoc proszę Państwa: Annę i Marka Waców, Elż­bi­etę i Monikę Kępińs­kich, Wio­lettę Wój­cik i Annę Krysiak. Osoby, które nie zadeklarowały gotowości do sprzą­ta­nia koś­cioła proszę o sol­i­darną pomoc w zakupie kwiatów.