XIV Niedziela Zwykła 9 lipca 2023 r.

Przeży­wamy dzisiaj 14. Niedzielę Zwykłą.

W tym tygod­niu: 11 lipca – święto św. Benedykta, patrona Europy.

8 wrześ­nia br. nasza Parafia będzie przeży­wać Odpust ku czci Nar­o­dzenia NMP i Dożynki Parafi­alne. W tym roku gospo­darzami dożynek będą mieszkańcy Gardzienic Pier­wszych i Ste­fanówki. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z Rad­nymi z tych miejs­cowości.

Na potrzeby remontu naszego koś­cioła wpłynęły także ofi­ary indy­wid­u­alne: 200 zł – Ofi­ar­o­dawca (Stryjno Kol. przy szosie), 200 zł – Ofi­ar­o­dawcy (Stryjno Kol. w polu), 500 zł – Ofi­ar­o­daw­czyni (Gardzienice I). Serdecznie dzięku­jemy za pomoc dla Parafii.

Pasieka Mille­fiori, mająca swoją siedz­ibę przy naszej Parafii, ofer­uje miód rzepakowy, wielok­wia­towy i spadziowy w cenie 45 zł. 15 zł z każdego sprzedanego słoika przez­naczamy na remont naszej świą­tyni, pozostałą kwotę na bieżące wydatki związane z utrzy­maniem pasieki. Sprzedaż miodu w zakrys­tii.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Państwu: Bea­cie Kępce, Teodorze Sko­rek, Aga­cie Juszczyk-​Skorek, Natalii Sko­rek i Maryli Sko­rek.. O pomoc w sprzą­ta­niu koś­cioła w sobotę o godz. 8.30 bardzo proszę: Rodz­inę Państwa Kolano i Państwa Topy­łów.