XII Niedziela Zwykła 2 lipca 2023 r.

Przeży­wamy dzisiaj 13. Niedzielę Zwykłą. Po Mszy św. o godz. 11.00 – zmi­ana tajem­nic różań­cowych. W tym tygod­niu: I piątek miesiąca. Godz. 17.30 – Sakra­ment Pokuty i Pojed­na­nia. Godz. 18.00 – Msza św.

8 wrześ­nia br. nasza Parafia będzie przeży­wać Odpust ku czci Nar­o­dzenia NMP i Dożynki Parafi­alne. W tym roku gospo­darzami dożynek będą mieszkańcy Gardzienic Pier­wszych i Ste­fanówki.

Na potrzeby remontu naszego koś­cioła wpłynęły także ofi­ary indy­wid­u­alne: 1000 zł – Państwo Bar­bara i Woj­ciech Kasicza­kowie (Żegotów), 200 zł – P. Elż­bi­eta Sidor (Borkowszczyzna). Serdecznie dzięku­jemy za pomoc dla Parafii.

Pasieka Mille­fiori, mająca swoją siedz­ibę przy naszej Parafii, ofer­uje miód rzepakowy i wielok­wia­towy w cenie 45 zł. 15 zł z każdego sprzedanego słoika przez­naczamy na remont naszej świą­tyni, pozostałą kwotę na bieżące wydatki związane z utrzy­maniem pasieki. Sprzedaż miodu w zakrys­tii.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Państwu: Ire­nie Olech, Danu­cie Wąsik, Alicji Gar­bal, Hele­nie Zaborek, Alicji i Witoldowi Wąsikom. O pomoc w sprzą­ta­niu koś­cioła w sobotę o godz. 8.30 bardzo proszę: Rodz­inę Państwa Sko­rków i Panią Beatę Kępkę. Jest już nowy har­mono­gram sprzą­ta­nia koś­cioła do 31 października br.

Bóg powołał do wieczności z naszej parafi­al­nej wspól­noty śp. Zyg­munta Kwiatosza. Za naszego Brata będą spra­wowane Msze św.:

17 lipca godz. 18.30 – (r. Potem­b­s­kich i Sos­nows­kich)

28 lipca godz. 17.00 – (30 dz. po śm.)

28 sierp­nia godz. 17.30 – (r. Olechów)

29 wrześ­nia godz. 18.00 (r. Kos­turków)