V Niedziela Wielka­nocy 7 maja 2023 r.

Przeży­wamy dzisiaj V Niedzielę Wielka­nocną. Ofi­ary zbier­ane do puszki przez cały miesiąc maj przez­nac­zone są na Car­i­tas na Waka­cyjne Dzieło Pomocy Dzieciom.

W tym tygod­niu: 8 maja – uroczys­tość św. Stanisława, głównego Patrona Pol­ski i naszej Archi­diecezji. Jest to także Dzień Imienin ks. Arcy­biskupa Stanisława Budzika. W naszych mod­l­itwach pamię­ta­jmy o drogim Sol­enizan­cie.

We czwartek, 11 maja o godz. 17.00 – próba litur­giczna dla dzieci przed I Komu­nią świętą. Bardzo proszę o obec­ność.

Przez cały miesiąc maj w dni powszed­nie po Mszy św. wiec­zorowej o godz. 18.30, a w niedziele i uroczys­tości o 10.30, uwiel­bimy Pana Jezusa w Najświęt­szym Sakra­men­cie poprzez śpiew Litanii Lore­tańskiej ku czci Jego i naszej Matki.

Osoby, które zapisały się na piel­grzymkę po sank­tu­ar­i­ach bieszczadz­kich bardzo proszę o wpłatę zal­iczki w wysokości 200 zł.

Na potrzeby remontu koś­cioła wpłynęła ofi­ara indy­wid­u­alna – 200 zł – Ofi­ar­o­dawca (Stryjno Kol.) Serdecznie dziękuję w imie­niu całej naszej wspól­noty za troskę o naszą Parafię.

• została doprowad­zona insta­lacja gazowa do nagrzewnicy

• rozpoczęły się prace na wieżach i fasadzie koś­cioła

• rozpoczęły się prace przy­go­towaw­cze do mal­owa­nia ścian wewnętrznych koś­cioła

• trwają ostat­nie prace przy mal­owa­niu stropu

• w tym tygod­niu zostanie wymieniona insta­lacja odgro­mowa

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Państwu: Marii i Krzyszto­fowi Kasperkom, Annie, Tomas­zowi i Oldze Kraw­czykom. Państwo przekazali na remont koś­cioła ofi­arę – 200 zł. Serdecznie dzięku­jemy. O tę pomoc proszę w najbliższą sobotę o godz. 8.30. Państwa: Jan­inę, Annę, Mar­i­ana i Marka Moł­dochów.