III Niedziela Zwykła 22 sty­cz­nia 2023 r.

Przeży­wamy dzisiaj 3. Niedzielę Zwykłą.

W tym tygod­niu: 25 sty­cz­nia – święto Nawróce­nia Św. Pawła, Apos­toła.

Spotkanie for­ma­cyjne dla dzieci przy­go­towu­ją­cych się do I Komu­nii św. i ich rodz­iców w przyszłą niedzielę 29 sty­cz­nia po Mszy św. o godz. 11.00.

28 sty­cz­nia br. o godz. 17.00 – Msza św. w intencji naszej wspól­noty parafi­al­nej z udzi­ałem nowowybranych Pań i Panów Rad­nych Rady Dusz­paster­skiej na kadencję 20232028. W cza­sie Eucharys­tii Radni złożą przewidziane Statutem przyrzeczenia. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe na ple­banii. Serdecznie zapraszam.

Ludzi młodych (obecna 6 i 7 klasa), którzy pragną przys­tąpić do Sakra­mentu Bierz­mowa­nia w naszej wspól­no­cie na wiosnę 2024 r. prosimy o zgłosze­nie w zakrys­tii lub tele­fon­icznie. Zgod­nie z decyzją Księdza Arcy­biskupa właś­ci­wym miejscem przys­tąpi­enia do tego sakra­mentu jest parafia miejsca zamieszka­nia kandy­data do bierz­mowa­nia. Na początku Wielkiego Postu rozpoczniemy for­ma­cję kandy­datów do bierz­mowa­nia.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej dziękuję za posprzą­tanie naszej świą­tyni na dzisiejszą niedzielę Państwu: Doro­cie i Leszkowi Winiar­czykom, Bar­barze Żygal­skiej i Ireneuszowi Here­ciowi. Do sprzą­ta­nia koś­cioła zapraszam w najbliższą sobotę o godz. 8.30 Państwa: Zofię i Romana Sza­kułów, Justynę i Tomasza Górecznych.

Na potrzeby remontu naszej świą­tyni wpłynęła ofi­ara indy­wid­u­alna – 700 zł – pp. Maria i Krzysztof Kasperkowie (Felin). Serdecznie dzięku­jemy za pomoc, która pozwala nam na kon­tynu­ację prac ter­mo­mod­ern­iza­cyjnych naszej świą­tyni.

W przyszła niedzielę przed­stawię pod­sumowanie tegorocznej wiz­yty dusz­paster­skiej, zapoz­nam także Państwa z aktu­al­nym stanem prac przy naszej świą­tyni.