XIV Niedziela Zwykła 4 lipca 2021 r.

Przeży­wamy dzisiaj 14. Niedzielę Zwykłą. Po Mszy św. o godz. 11.00 – zmi­ana tajem­nic różańcowych.

10 lipca (sob­ota) orga­nizu­jemy piel­grzymkę do Wąwol­nicy i Kaz­imierza Dol­nego. Piel­grzymka ma charak­ter dziękczynny dzieci i rodz­iców za dar Eucharys­tii w I Komu­nii świętej. Do udzi­ału w naszym piel­grzy­mowa­niu zapraszamy dzieci, które przys­tąpiły do I Komu­nii św. w roku ubiegłym, obec­nym i wszys­t­kich chęt­nych. W pro­gramie zwiedzanie Sank­tu­ar­ium Matki Bożej w Wąwol­nicy, Msza św. w kapl­icy Matki Bożej Kębel­skiej, zwiedzanie Kaz­imierza Dol­nego z prze­wod­nikiem, naw­iedze­nie Sank­tu­ar­ium Matki Bożej Kaz­imier­skiej, zwiedzanie Cen­trum Misyjnego Ojców Białych Mis­jonarzy Afryki w Lublinie i wspólny grill. Koszt udzi­ału w piel­grzymce – 70 zł (przy 45 uczest­nikach). Pro­gram piel­grzymki na sto­liku z prasą. Zapisy w zakrys­tii.

Serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni i przy­oz­do­bi­e­nie jej kwiatami Państwu: Aneta Sarzyńska, Bartłomiej Sarzyński, Krystyna Dudak. O tę pomoc proszę w najbliższą sobotę o godz. 8.30. Od połowy wrześ­nia będziemy chcieli zmienić sys­tem sprzą­ta­nia naszego koś­cioła. W opar­ciu o deklaracje, które od Państwa otrzy­małem, zostanie przed­staw­iony grafik sprzą­ta­ją­cych. Sprzą­ta­jący będą odpowied­nio wcześniej infor­mowani o ter­minie przy­pada­jącej kole­jki.

W min­ionym tygod­niu Bóg powołał do wieczności śp. Mar­i­annę Par­chetę. Pole­ca­jmy naszych Zmarłych Bożemu Miłosierdziu w ufnej mod­l­itwie.