XXVII Niedziela Zwykła 4 października 2020 r.

Przeży­wamy 27. Niedzielę Zwykłą. W tym tygod­niu wspom­i­namy w liturgii Koś­cioła: 5 października – św. Faustynę Kowal­ską, 7 października – Matkę Bożą Różańcową

11 października – przeży­wamy 20. Dzień Papieski. Ofi­ary zbier­ane w przyszłą niedzielę do puszki przekazu­jemy na Fun­dusz Papieski „Dzieło Nowego Tysią­cle­cia“.

Wiec­zorne Msze św. są spra­wowane o godz. 17.00. Przez cały październik trwamy na mod­l­itwie różań­cowej. Ofi­arowu­jemy ją w intencji wszys­t­kich sióstr i braci dotknię­tych cier­pi­e­niem i chorobą. W dni powszed­nie nabożeństwo różań­cowe o godz. 16.30. W niedziele o godz. 10.30. Dla dzieci przewidu­jemy konkurs różań­cowy z nagro­dami.

Spotkanie dla chłopców, którzy chcieliby pełnić posługę min­is­tranta — 10 października 2020 r. o godz. 11.00.

Pośród złocą­cych się liści na drzewach zbliża się jesień i zima – okres grzew­czy – w naszym koś­ciele. Ofi­ary zbier­ane na tacę w każdą 2 niedzielę miesiąca, przez­naczymy na ogrze­wanie koś­cioła.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni i przy­oz­do­bi­e­nie jej kwiatami Pan­iom: Hen­ryce Paster­nak, Aga­cie Jączyk, Czesławie Paster­nak i Elż­biecie Zarzy­ck­iej. Na sobotę bardzo proszę 2 kole­jne ekipy sprzą­ta­ją­cych.

W min­ionym tygod­niu Bóg powołał do wieczności z naszej parafi­al­nej wspól­noty śp. Jan­inę Ziętek. Pole­ca­jmy Bożemu Miłosierdziu naszych Zmarłych w ufnej mod­l­itwie.