XII Niedziela Zwykła 21 czer­wca 2020 r.

Przeży­wamy dzisiaj 12. Niedzielę Zwykłą.

W tym tygod­niu: 24 czer­wca (środa) – Uroczys­tość Nar­o­dzenia św. Jana Chrz­ci­ciela. We środę o godz. 17.30 Msza św. w intencji śp. Ks. Kanon­ika Zbig­niewa Borowskiego w 2 rocznicę śmierci.

Do końca czer­wca w niedziele jest spra­wowana dodatkowa Msza św. o godz. 12.00.

Zakończyliśmy uroczysty obchód Bożego Ciała. Serdecznie dziękuję tym wszys­tkim, którzy pomogli w przy­go­towywa­niu pro­cesji: p. Ninie Jaromiń, druhom OSP, pan­iom z Kół Żywego Różańca, rodzi­nom z Koś­cioła Domowego, dziew­czynkom, które sypały kwiaty, dzieciom i młodzieży z OAZY, min­is­tran­tom i lek­torom. Gorące podz­iękowanie dla osób, które odnow­iły ołtarze pro­cesyjne i nasadz­iły przy nich kwiaty. To wiele godzin pracy, która jest wyrazem ogrom­nej troski o pię­kno naszej świą­tyni i jej otoczenia.

Rozpoczęliśmy także prace związane z wymi­ana insta­lacji elek­trycznej w koś­ciele. Serdecznie dziękuję Panom Markowi Kowal­czykowi i Medar­d­owi Miazdze za czas i prace dla dobra naszej wspól­noty.

Serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni i przy­oz­do­bi­e­nie jej kwiatami Państwu: Boże­nie i Tadeuszowi Kosier­bom, Mieczysła­wowi Wój­cikowi, Zuzan­nie Olech, Alfredzie Rudz­ińskiej, Jolan­cie Pezdzie, Bar­barze Kowal­czyk. Do sprzą­ta­nia zapraszam w najbliższą sobotę na godz. 8.30.