Pow­i­tanie nowego Pro­boszcza Parafii Wyg­nanow­ice — Ks. Jacka Zaręby

W niedzielę, 17 lipca 2016 r. na Mszy świętej o godz. 11.00, w naszym koś­ciele parafi­al­nym pw. Nar­o­dzenia Najświęt­szej Maryi Panny, odbyło się pow­i­tanie ks. Jacka Zaręby, którego abp Stanisław Budzik, met­ro­polita lubel­ski, mianował z dniem 1 lipca 2016 r. kole­jnym, nowym pro­boszczem wyg­nanow­ick­iej parafii.
O decyzji Arcy­biskupa nom­i­nacji poin­for­mował i uroczys­tego wprowadzenia, nowego pro­boszcza w progi parafii dokonał dziekan dekanatu piaseck­iego ks. mgr Marek Hawry­lak. Ksiądz dziekan w homilii mówił o dzisiejszej trud­nej pracy dusz­paster­skiej, życzył naszemu nowemu księdzu pro­boszc­zowi, by dobrze został przyjęty tu w Wyg­nanow­icach, by szy­bko stał się pasterzem całej owczarni. W imie­niu wszys­t­kich kapłanów dekanatu piaseck­iego życzył ks. Jack­owi wytr­wałości oraz bło­gosław­ieństwa Bożego w pracy dusz­paster­skiej i w dzi­ała­ni­ach na rzecz parafii oraz dobrego samopoczu­cia w dekana­cie piaseckim.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej, nowego Księdza Pro­boszcza, pow­itała seniorka naszej parafii p. Mirosława Kasprzak.

Życzymy Księdzu Jack­owi bło­gosław­ieństwa Bożego w nowej pracy dusz­paster­skiej, pięknych chwil spęd­zonych w nowej parafii i doświad­cza­nia ciepła oraz życ­zli­wości wśród swoich parafian.