III Niedziela Wielkiego Postu 4 marca 2018 r.

Przeży­wamy dzisiaj 3. Niedzielę Wielkiego Postu.

Zapraszamy naszych Parafian do przeży­cia Wielkiego Postu w duchu wyrzeczenia i wzmożonej mod­l­itwy. Szczegól­nymi nabożeńst­wami Wielkiego Postu są: Droga Krzyżowa odpraw­iana w naszej świą­tyni w piątki o godz. 16.30 oraz niedzielne Gorzkie Żale o godz. 10.30. We wszys­tkie niedziele Wielkiego Postu zbiórka ofiar do puszki na potrzeby Car­i­tas jako Jał­mużna Wielko­postna.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 – Msza św. z udzi­ałem dzieci przy­go­towu­ją­cych się do I Komu­nii świętej. W przyszłą niedzielę na godz. 11.00 — zapraszamy także młodzież przy­go­towu­jącą się do przyję­cia Sakra­mentu Bierz­mowa­nia. Po Mszy św. spotkanie for­ma­cyjne i omówie­nie orga­ni­za­cji uroczys­tości bierz­mowa­nia.

Ofi­ary składane na tacę w dzisiejszą niedzielę przekazu­jemy na potrzeby Sem­i­nar­ium Duchownego w Lublinie. Ofi­ary składane na tacę w przyszłą niedzielę, II miesiąca, przez­naczamy na ogrze­wanie naszej świą­tyni.

Rekolekcje wielko­postne w naszej wspól­no­cie w dni­ach 2324 marca. Poprowadzi je ks. dr Grze­gorz Głąb.

Przez cały okres Wielkiego Postu nasi Parafi­anie mogą składać w zakrys­tii ofi­ary na kwiaty do Bożego Grobu. Wszys­tkim ofi­ar­o­daw­com już dzisiaj z całego serca dzięku­jemy.

W piątek, o godz. 17.00 spotkanie oazowe dla dzieci i młodzieży w świ­etl­icy w Gardzieni­cach.