XV Niedziela Zwykła 14 lipca 2024 r.

Przeży­wamy dzisiaj 15. Niedzielę Zwykłą.

Pasieka Mille­fiori, mająca swoją siedz­ibę przy naszej Parafii, ofer­uje miód rzepakowy i wielok­wia­towy ze spadzią z drzew liś­ci­astych w cenie 45 zł. 15 zł z każdego sprzedanego słoika przez­naczamy na remont naszej świą­tyni, pozostałą kwotę na bieżące wydatki związane z utrzy­maniem pasieki. Sprzedaż miodu w zakrys­tii.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni i przy­oz­do­bi­e­nie jej kwiatami Państwu: Edy­cie, Mar­ius­zowi, Patrycji, Alicji, Sarze Chole­wom, Czesławie Poręb­skiej i Aga­cie Winiar­czyk. Na sobotę do sprzą­ta­nia koś­cioła na godz. 8.30 zapraszam Państwa: Jolantę i Walde­mara Kwiatków, Hen­rykę i Bog­dana Krupów, Mał­gorzatę i Dar­iusza Wich­ników. Osoby, które nie zostały wyz­nac­zone do sprzą­ta­nia koś­cioła bardzo proszę o sol­i­darną pomoc w zakupie kwiatów.

W min­ionym tygod­niu Bóg powołał do wieczności z naszej wspól­noty parafi­al­nej śp. Jana Sko­rka, Za naszego Brata będzie spra­wowana Msza św.

31 lipca 2024 r. o godz. 18.00 (30 dz. po śm.)