III Niedziela Wielka­nocy 14 kwiet­nia 2024 r

Przeży­wamy dzisiaj III Niedzielę Wielkanocną.

W dzisiejszą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. z udzi­ałem dzieci przy­go­towu­ją­cych się do I Komu­nii świętej. W cza­sie Mszy św. Obrzęd Odnowienia Przyrzeczeń Chrz­ciel­nych. Po Mszy św. krótkie spotkanie infor­ma­cyjne.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. z udzi­ałem młodzieży przy­go­towu­jącej się do Sakra­mentu Bierz­mowa­nia. Po Mszy św. krótkie spotkanie for­ma­cyjne.

Ofi­ary składane przez wiernych na tacę w dzisiejszą niedzielę przez­naczamy na ogrze­wanie naszej świą­tyni.

Pole­cam uwadze wiernych prasę katolicką: „Goś­cia Niedziel­nego“, „Małego Goś­cia Niedziel­nego“ i „Misyjne drogi“. Jest już dostępny kalen­darz litur­giczny na rok 2025. Prag­ną­cych zarez­er­wować ter­min Mszy św. w roku 2025 proszę o kon­takt w zakrys­tii.

Pasieka Mille­fiori, mająca swoją siedz­ibę przy naszej parafii, ofer­uje miód rzepakowy w cenie 45 zł. 15 zł z każdego sprzedanego słoika przez­naczamy na remont naszej świą­tyni. Sprzedaż miodu w zakrys­tii.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Państwu: Iwonie i Grze­gor­zowi Winiar­czykom, Urszuli i Andrze­jowi Here­ciom. Państwo przekazali na remont koś­cioła ofi­arę – 200 zł. Serdecznie dzięku­jemy. O tę pomoc proszę w najbliższą sobotę o godz. 8.30 Państwa: Teresę Chłopek, Beatę i Pawła Agnieszcza­ków, Annę i Wik­tora Ser­afinów.