III Niedziela Zwykła 26 sty­cz­nia 2020 r.

Przeży­wamy dzisiaj 3. Niedzielę Zwykłą.

1 lutego – przy­pada I sob­ota miesiąca. O godz. 17.00. Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi. 2 lutego – I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. ado­racja eucharysty­czna. Po Mszy św. o godz. 11.00 – zmi­ana tajem­nic różań­cowych. Zapraszamy także tych, którzy chcieliby dołączyć do wspól­noty Żywego Różańca

2 lutego (w niedzielę) – uroczys­tość Ofi­arowa­nia Pańskiego (MB Grom­nicznej). Msze św. w naszym koś­ciele o godz. 7.30, 9.00 i 11.00. Ofi­ary składane na tacę przez­naczymy na potrzeby zakonów kon­tem­pla­cyjnych. W tym dniu przy­pada rocznica święceń ks. bpa Mieczysława Cisło. W Jego intencji ofi­aru­jemy naszą ufną mod­l­itwę.

Spotkanie for­ma­cyjne dla dzieci przy­go­towu­ją­cych się do I Komu­nii św. i ich rodz­iców zostało, na prośbę rodz­iców, odwołane. Nowy ter­min spotka­nia: 16 lutego Msza św. o godz. 9.00.

W najbliższym cza­sie chcemy rozpocząć kon­fer­encje przy­go­towu­jące do zawar­cia małżeństwa sakra­men­tal­nego. Narzec­zonych zain­tere­sowanych bardzo proszę o kon­takt w zakrys­tii.

Osoby, które wyjeżdżają do Italii w kwiet­niu br. mogą dokony­wać wpłaty II raty .

Spotkanie OAZY w świ­etl­icy w Gardzieni­cach 31 sty­cz­nia – w piątek o godz. 18.00.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Pan­iom: Bea­cie Kępce, Annie Kolano, Annie Topyle i Ire­nie Mazurek.