Święto Chrztu Pańskiego 12 sty­cz­nia 2020 r.

Przeży­wamy dzisiaj Święto Chrztu Pana Jezusa w Jor­danie. Dzisiejsza niedziela kończy litur­giczny okres Nar­o­dzenia Pańskiego.

W dzisiejszą niedzielę o godz. 11.00 dzieci i młodzież z OAZY przed­stawią nam opowieść o nar­o­dze­niu Pana Jezusa w trady­cyjnych jasełkach. Serdecznie zapraszamy. Dzisiaj w cza­sie Mszy św. o godz. 11.00 kandy­daci do Sakra­mentu Bierz­mowa­nia razem ze wspól­notą parafi­alną odnowią przyrzeczenia chrz­cielne. Po zakońc­zonej liturgii krótkie spotkanie infor­ma­cyjne dla kandy­datów i ich rodz­iców.

W przyszła niedzielę, 19 sty­cz­nia, po Mszy św. o godz. 11.00 – spotkanie infor­ma­cyjne dla uczest­ników wyjazdu w Dolomity i do Toskanii.

PORZĄDEK WIZ­YTY DUSZ­PASTER­SKIEJ:

13 sty­cz­nia 2020 r. (poniedzi­ałek)

od godz. 9.00 – Wola Gardzienicka (p. Nina Jaromiń)

od godz. 17.00 – Gardzienice BLOKI

14 sty­cz­nia 2020 r. (wtorek)

od godz. 9.00 — Wola Gardzienicka (p. Marzena Kamola)

15 sty­cz­nia 2020 r. (środa)

od godz. 9.00 – Bujan­ica i Stryjno Drugie (I część)

16 sty­cz­nia 2020 r. (czwartek)

od godz. 9.00 – Stryjno Drugie (II część)

od godz. 15.00 — Anusin

17 sty­cz­nia 2020 r. (piątek)

od godz. 9.00 – Felin, Choiny i Maj­dan Policki

Jeżeli nie sprawi to Państwu trud­ności, bardzo proszę o samochód na 15 min. przed planowanym rozpoczę­ciem wiz­yty dusz­paster­skiej.

18 sty­cz­nia, w sobotę, o godz. 17.30 spotkanie Rady Dusz­paster­skiej naszej Parafii. Serdecznie zapraszam Panie i Panów Rad­nych.

Ofi­ary składane na tacę w dzisiejszą niedzielę przez­naczamy na ogrze­wanie naszego koś­cioła.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Państwu: Grażynie Chyrchel, Alicji i Witoldowi Wąsikom i Ire­nie Olech.