30 grud­nia 2018 r.

Przeży­wamy dzisiaj uroczys­tość Świętej Rodziny z Nazaretu.

W cza­sie Mszy świę­tych, wspól­nie z Domowym Koś­ciołem, dzięku­jemy za dar naszych rodzin i prosimy o to, abyśmy nasze rodziny budowali na wzór Świętej Rodziny z Nazaretu. Wyrażamy to wspól­nym śpiewem, mod­l­itwą i zamyśle­niem w cza­sie składanych świadectw. Prosimy także Boga, aby wzbudził w ser­cach naszych Parafian szczere prag­nie­nie pogłębionego życia duchowego w nowych krę­gach Domowego Koś­cioła w naszej Parafii.

W poniedzi­ałek, 31 grud­nia ostatni dzień roku kalen­dar­zowego. Msza św. dziękczynna za min­iony rok z ado­racja Najświęt­szego Sakra­mentu i hym­nem „Te Deum lau­damus“ o godz. 15.00. Wierni, którzy będą uczest­niczyli w tej Eucharys­tii mogą dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunk­ami. 1 sty­cz­nia rozpoczniemy Nowy Rok 2019 zaw­ierza­jąc czas, który dobry Bóg nam daje opiece Bożej Rodzi­cielki. Msze św. o godz. 9.00 i 11.00. W tym dni nie będzie Mszy św. o godz. 7.30.

W tym tygod­niu wypadają: I piątek miesiąca – godz. 16.30 – Sakra­ment Pokuty i Pojed­na­nia. Godz. 17.00 – Msza św. z ado­racją Najświęt­szego Sakra­mentu. I sob­ota miesiąca – godz. 17.00 – Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP.

6 sty­cz­nia – w niedzielę – przy­pada Uroczys­tość Objaw­ienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. z obrzę­dem bło­gosław­ieństwa kredy i kadzidła o godz. 7.30, 9.00 i 11.00. Ofi­ary składane na tacę w święto Trzech Króli przekazu­jemy na Fun­dusz Misyjny.

PORZĄDEK WIZ­YTY DUSZ­PASTER­SKIEJ:

31 grud­nia 2018 r. (poniedzi­ałek)

od godz. 9.00 — Stryjno Kolo­nia w polu

2 sty­cz­nia 2019 r. (środa)

od godz.14.30 – Ste­fanówka

3 sty­cz­nia 2018 r. (czwartek)

od. godz. 14.30 – Gardzienice – BLOKI

4 sty­cz­nia 2019 r. (piątek)

od godz. 9.00 — Kolo­nia Wyg­nanow­ice

5 sty­cz­nia 2019 r. (sob­ota)

od godz. 9.00 – Felin przy szosie, Felin pod lasem, Choiny, Maj­dan Policki

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Państwu: Wik­torowi, Izabeli, Pawłowi Gorzelom, Marii Augusty­niak, Hen­ryce Krupie, Aga­cie Winiar­czyk.