XXXIII Niedziela Zwykła 18 listopada 2018 r.

Przeży­wamy 33. Niedzielę Zwykłą.

Za tydzień ostat­nia niedziela roku litur­gicznego Koś­cioła – odd­amy cześć i uwiel­bi­e­nie Jezu­sowi Chrys­tu­sowi Królowi Wszechświata. Jest to druga rocznica Aktu przyję­cia Jezusa za Króla i Pana, którego dokon­al­iśmy we wszys­t­kich koś­ciołach naszej Ojczyzny w ubiegłym roku.

W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00 serdecznie zapraszam dzieci i rodz­iców. W każda ostat­nią niedzielę miesiąca homilia jest dedykowana do dzieci. Zapraszam także dzieci i rodz­iców, którzy przy­go­towują się do przeży­cia Uroczys­tości I Komu­nii Świętej w naszej Parafii. Po Mszy św. spotkanie infor­ma­cyjne.

W piątek o godz. 18.00 spotkanie oazowe dla dzieci i młodzieży w świ­etl­icy w Gardzieni­cach.

Nasz świą­ty­nia w okre­sie zimowym jest ogrze­wana. W ubiegłą niedzielę wierni złożyli na ten cel 1120 zł. W imie­niu całej wspól­noty parafi­al­nej wyrażam głęboką wdz­ięczność za zrozu­mie­nie i zaan­gażowanie.

We wtorek, środę i czwartek będziemy prowadzili w koś­ciele prace związane z demon­tażem ławek i mon­tażem nowych podłóg. Zwracam się z gorącą prośba do Panów o pomoc przy tych pra­cach. Rozpoczy­namy je od godz. 8.00. W przyszła niedzielę w miejsce zde­mon­towanych ławek ustaw­imy krze­sełka. Mon­taż nowych ławek po 25 listopada.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej dziękuję za posprzą­tanie naszej świą­tyni Państwu: Doro­cie i Leszkowi Winiar­czykom, Zofii Sza­kule i Annie Ser­afin.

26 listopada (w poniedzi­ałek), o godz. 18.00 na ple­banii spotkanie Rady Dusz­paster­skiej.